Ciało

Zadbaj o swoje ciało

Dziś dążenie do utrzymania smukłej sylwetki i młodego wyglądu stało się powszechną koniecznością. Nie tylko ze względu na piękno ciała, ale przede wszystkim dla utrzymania zdrowia. Ciesz się zatem możliwością pielęgnowania siebie, korzystając z wiedzy najlepszych fachowców w branży.

Masaż

 • Masaż bańką chińską

  czas trwania: 30 min 50 zł Czytaj więcej

  Masaż bańką chińską jest odmianą terapii podciśnieniowej i stanowi odwrotność terapii uciskowej. Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza.Jest to bardzo mocny masaż, a jego efekty są widoczne już po kilku zabiegach.. Podczas wykonywania zabiegu, intensywnie masuje się tkankę podskórną ud, pośladków i brzucha.
  Doskonale sprawdza się w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.


 • Aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny

  czas trwania: 90 min 120 zł Czytaj więcej

  Wonie czystych olejków  eterycznych działają jak dawniej magicznie: łączą subtelność z niezwykłą intensywnością, przynoszą spokój i ukojenie a także zadowolenie, wewnętrzne ciepło i delikatną euforię. Pojedyncze olejki eteryczne oraz ich  kompozycje, wprowadzają harmonię umysłu i ciała, eliminując wiele dolegliwości.
  Większość olejków eterycznych ma silne działanie antyoksydacyjne, bakteriostatyczne i przeciwwirusowe, wzmacnia odporność organizmu na trudne do wyleczenia choroby psychosomatyczne.

   Stosujemy kompozycje starannie dobranych, najczystszych olejków eterycznych o ukierunkowanym działaniu. Wyszukane kompozycje eteryczne współgrają z pozostałymi składnikami kosmetyków, przynosząc niezwykle przyjemne wrażenia zmysłowe.
  Kominek aromaterapeutyczny z kompozycją olejków eterycznych przenosi nas w lepszy świat relaksu i harmonii, stabilizuje emocje, dodaje radosnej energii.
  Kompozycja eteryczna dodana do oleju bazowego , połączona z maceratem olejowym leczniczej rośliny, tworzy bogaty w dobroczynne substancje kosmetyk do masażu i pielęgnacji ciała. Wdzięczna skóra wchłania olejki, przyspieszając efekty odnowy.

  Ciało po masażu aromaterapeutycznym staje się jędrne, witalne i pięknie pachnie.
  Twarz nabiera pogodnego wyrazu, cera się  wygładza, promienieje młodzieńczym blaskiem.
  Jasne myśli, radosne emocje zapewniają  harmonię ciała i umysłu do późnych lat życia.

 • Drenaż limfatyczny

  czas trwania: 30 min 60 zł Czytaj więcej

  Drenaż to inaczej udrożnianie, usprawnianie krążenia.

  Drenaż limfatyczny to specjalistyczny masaż, który może wykonać jedynie osoba po przeszkoleniu na specjalnym kursie masażu limfatycznego, podobnie jak każdy masaż wymaga wiedzy i umiejętności.W przeciwnym razie może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

  Należy wiedzieć gdzie dokładnie i jak przebiegają naczynia limfatyczne i węzły chłonne, aby nie doprowadzić do ich blokady.

  Drenaż limfatyczny jako masaż jest niezwykle skutecznym sposobem na przywrócenie zdrowia i kondycji organizmu, ponieważ układ limfatyczny różni się od układu krążenia krwionośnego.

  W układzie krwionośnym istnieje serce, które pompuje krew do naczyń tętniczych i dalej do komórek organizmu.Wytwarza ciśnienie, dzięki któremu krew żylna wraca do płuc i dalej do układu krążenia.

  Układ naczyn limfatycznych nie posiada takiej pompy.Limfa może krążyc jedynie wtedy, gdy się ruszamy, korzystając z naszych mięśni, wtedy następuje tzw. przepychanie zawartości naczyń limfatycznych.A co jeśli się nie ruszamy bądź mamy mało ruchu?Następuje zastój limfy, obrzęki, wzrost ilości toksyn w organizmie, złe samopoczucie.

  Jeśli więc nie możesz lub nie chcesz zażywać ruchu jako środka do powrotu do zdrowia, powinieneś zdecydować sie na masaż limfatyczny, ktory przywróci właściwe krążenie limfatyczne, odblokuje naczynia, limfa przepłynie oczyszczając organizm z toksyn i pozwalając każdej komórce oczyścic się z toksyn i zdobyć substancje odżywcze dla siebie i tlen.

  Wykonujemy drenaż limfatyczny twarzy, szyi i dekoltu oraz ciała.Najlepiej w seriach.

  Pierwsze masaże nie powinny być zbyt często, aby dać możliwość stopniowego oczyszczania naczyń i węzłów limfatycznych,odwrotnie niż to jest z masażem klasycznym.

  Początkowo więc proponujemy jeden zabieg w tygodniu,później można dwa razy w tygodniu.