Salon Ewa

BEAUTY & WELLNESS

OPÓŹNIJ STARZENIE NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM KAŻDEGO DNIA I NOCY

UZYSKAJ ENERGIĘ NIEZBĘDNĄ RANO I ODPOCZYNEK, NA JAKI ZASŁUGUJESZ WIECZOREM

.  

AM & PM Essentials™ opiera się na modelu ograniczenia kalorii– jedynej metodzie naukowej, której wyniki kliniczne potwierdzają opóźnianie oznak procesu starzenia, zorientowanej ponadto na kluczowe procesy komórkowe związane ze starzeniem, takie jak utlenianie, glikacja, metylowanie i naturalna naprawa DNA. AM ESSENTIALS™ dostarcza trwałej energii w trakcie dnia i zwiększa sprawność umysłową, natomiast PM Essentials™ pomaga przygotować się na spokojny sen w nocy, tak aby ciało mogło skoncentrować się na pielęgnacji i odnowie komórek. Ta zbalansowana metoda w zakresie zdrowego starzenia dostarcza narzędzi niezbędnych do zwiększenia jakości życia od środka.

AM & PM ESSENTIALS™jest wyjątkowym suplementem diety stworzonym, aby pomóc osiągnąć optymalne zdrowie oraz spowolnić symptomy przedwczesnego starzenia.

AM & PM Essentials™, opracowany w celu zapewnienia wszystkich witamin i składników odżywczych niezbędnych dla ciała, zawiera synergistyczną mieszankę specjalnych składników przez cały czas pomagających utrzymać zdrowe biorytmy, wspierające najważniejsze procesy biologiczne i zwalczające oznaki starzenia. AM & PM Essentials™ jest rekomendowany przez znanego lekarza, dr Vincenta Giampapa, wiodącego eksperta w dziedzinie przeciwdziałania starzeniu; ponadto oparty jest na wielu latach badań klinicznych.

  • ZAWIERA SILNE WITAMINY, SKŁADNIKI ODŻYWCZE, EKSTRAKTY I PRZECIWUTLENIACZE POMAGAJĄCE CHRONIĆ KOMÓRKI PRZED ATAKIEM WOLNYCH RODNIKÓW
  • BADANIA WYKAZUJĄ REZULTATY ZALEDWIE PO 5-7 DNIACH STOSOWANIA, Z OGROMNĄ POPRAWĄ JAKOŚCI ŻYCIA I OGÓLNEGO SAMOPOCZUCIA W CIĄGU 12 TYGODNI
  • WSPIERA NATURALNĄ ODNOWĘ DNA KOMÓREK ORAZ ICH PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE
  • POMAGA REGULOWAĆ NATURALNY BIORYTM CIAŁA POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI ENERGII W TRAKCIE DNIA ORAZ ZAPEWNIENIE BARDZIEJ SPOKOJNEGO, NIEZAKŁÓCONEGO SNU
  • WZMACNIA WŁOSY I PAZNOKCIE
  • WSPIERA SYSTEM ODPORNOŚCIOWY
  • POMAGA ZACHOWAĆ ZDROWĄ SYLWETKĘ CIAŁA
dodano: 30-09-2015
KARBOKSYTERAPIA-Największy niszczyciel miejscowej tkanki tluszczowej i cellulitu

Karboksyterapia - NOWOŚĆ ! Terapia dwutlenkiem węgla, to największy przełom w medycynie estetycznej, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.

Wskazania do zabiegu karboksyterapii:

- lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej

- cellulit

- rozstępy

- zwiotczenie skóry po ciąży i utracie wagi ciała

- brak elastyczności twarzy, dekoltu, szyi

- brak elastyczności skóry ramion, nóg, brzucha

- opadające powieki

- ciemne kręgi pod oczami

- zwiotczenie piersi

Karboksyterapia to kontrolowane podawanie dwutlenku węgla w sposób śródskórny i podskórny, przy pomocy urządzenia dawkującego ilość gazu .. Po podskórnym podaniu gaz rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe i silnie rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm tłuszczu. Następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry oraz zwiększa się drenaż limfatyczny. Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry.Zwiększona ilość dwutlenku węgla wpływa na zmniejszenie zdolności wiązania tlenu przez hemoglobinę, w związku z czym, hemoglobina chętniej zostawia w tkance przyniesiony ze sobą tlen. Wysoka zawartość związku powoduje też tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do długotrwałej poprawy krążenia i dotlenienia tkanek. Tak więc zwiększenie stężenia dwutlenku węgla uruchamia kilka mechanizmów nastawionych na szybkie dostarczenie większych ilości tlenu do danej okolicy. Łączenie aspektów mechanicznego rozbijania tkanek (penetracja gazu) oraz jego chemicznego działania na skórę sprawia, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.

REWITALIZACJA SKÓRY SZYI, DEKOLTU I DŁONI

Głównym celem karboksyterapii okolic szyi, dekoltu i dłoni jest spowodowanie stymulacji procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze a zatem jej pogrubienie. Rozbudowa sieci naczyń krwionośnych wpływa również dodatnio w związku z dostawą większej ilości tlenu i substancji odżywczych co przekłada się na widoczną poprawę jakości skóry.

LOKALNE AKUMULACJE TŁUSZCZU I CELLULITU

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”. Karboksyterapia odtłuszczeń i celulitu jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, nie obarczoną powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie.

 

 Więcej informacji o zabiegach i pokazach promocyjnych w Salonie.

 

dodano: 23-02-2014
Nowość | kosmetyki do makijażu DECODERM Make up

Nowa włoska marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu DECODERM Make up jest już dostępna w Salonie Ewa!

Kosmetyki DECODERM są trwałe, antyalergiczne i bezpieczne dla naszej skóry, bo nie zawierają parabenów. Za to wszystkie zawierają kwas hialuronowy, dzięki któremu nasza skóra jest cały czas nawilżana i pielęgnowana w ciagu dnia.

Przyjdź do Salonu Ewa i sprawdź na własnej skórze jak działa DECODERM Make up. Dostępne są wszystkie kosmetyki z oferty, również w formie testerów.

więcej informacji o marce i kosmetykach znajdziesz TUTAJ

dodano: 01-12-2013