Salon Ewa

BEAUTY & WELLNESS

MAMY 25 LAT. Z TEJ OKAZJI - SUPER CENY !

ŚWIĘTUJ Z NAMI JUBILEUSZ 25 - LECIA SKORZYSTAJ Z PROMOCJI !

JUBILEUSZOWE A ZARAZEM ŚWIĄTECZNE PROPOZYCJE TO:

PAKIETY - Weź więcej a Płać mniej !

Pakiet I

MANICURE + HENNA >>>Regulacja brwi GRATIS !

Pakiet II

KOMPLET Kwasy + Zabieg na twarz za 130zł >>>Manicure GRATIS !

Pakiet III

KOMPLET Kwasy + Zabieg na twarz za 150zł >>>Manicure Hybrydowy GRATIS !

Pakiet IV

DermaPen - Mezoterapia Mikroigłowa

1 zabieg 230zł        3 zabiegi         3x190zł      --- korzyść 120zł

                            5 zabiegów        5x175zł      --- korzyść  165zł

Pakiet V

KARBOKSYTERAPIA - TERAPIA DWUTLENKIEM WĘGLA

OCZY             1 zabieg 100zł   3 zabiegi   3x80 zł  - korzyść  60zł  5 zabiegów 5x65zł  - korzyść 175zł

TWARZ          1 zabieg  250zł         3 zabiegi        3x220zł     --- korzyść  90zł

                                                        5 zabiegów    5x190zł     --- korzyść  300zł

CIAŁO             1 zabieg 250zł        3 zabiegi         3x200zł     --- korzyść 150zł

                                                       5 zabiegów     5x180zł     --- korzyść 350zł

                                                       8 zabiegów     8x150zł     --- korzyść 800zł

dodano: 02-12-2015
SYSTEM WSPIERANIA MŁODOŚCI (ang. Youth Enhancement System)

Cały system produktów dla zachowania młodości na poziomie komórkowym Technologia komórek macierzystych Bezustanna replikacja komórkowa Obrona i wspieranie

LUMINESCE™ 

Promowanie wzrostu nowych komórek

Dorosłe komórki macierzyste wspierają naszą naturalną zdolność do odnowy biologicznej i odmładzania naszej skóry i ciała.

Dr Nathan Newman, światowej sławy dermatolog i chirurg kosmetyczny rozpoczął poszukiwania miejscowego leczenia, aby pomóc pacjentom po ciężkich poparzeniach i urazach. Wiedząc, że komórki macierzyste wspierają wzrost komórek i regenerację, izolował czynniki wzrostu komórek macierzystych, które służą jako "język" przekazujący aktywność komórkową. Chociaż inni naukowcy stosowali rośline czynni wzrostu, jednak czynniki wzrostu Dr Newmana pochodzą z komórek macierzystych zdrowych dorosłych ludzi, ponieważ ​​komunikacja komórek w tym samym "języku" jest bardziej skuteczna. 

 Jego kompleks 200 + czynników wzrostu jest tym , czego możesz spróbować w produktach Luminesce™ Jeunesse. Ten niezwykle silny czynnik wzrostu jest w stanie odmłodzić komórki skóry szybciej i na poziomie molekularnym. Stymulowana jest nowa produkcja komórek, co powoduje wzrost kolagenu i elastyny. Nowe komórki dają także zdrowy blask skórze. Z Luminesce ™ skóra wygląda młodziej, gdyż jest odmładzana na poziomie komórkowym. 
 

 FINITI™

Naprawa DNA

Badania, za które przyznano Nagrodę Nobla pokazują, że skrócone telomery (końcówki łańcuchów DNA) stanowią jedną z podstawowych przyczyn starzenia się.

 Telomery  są jak ochronne nakładki na naszych genach zawierających kluczowe informacje w postaci chromosomów. Za każdym razem, gdy komórka dzieli się, zużywany jest fragment telomeru. Taki skrócony telomer duplikuje się podczas kolejnego podziału komórkowego i staje się jeszcze krótszy. Gdy telomer zupełnie się zużyje, komórka osiąga stadium „starości” i traci zdolność podziału.

Naukowcy w dziedzinie odżywiania osiągnęli przełomowe wyniki w spowalnianiu tego procesu starzenia się dzięki skoncentrowaniu się na komórkach podczas międzyfazy. Komórki wzbogacone w silne witaminy i minerały uzyskują zdolność do replikacji w zdrowszym stanie i dzięki temu utrzymana jest długość telomerów. Gdy telomery wolniej tracą swe właściwości, proces starzenia się komórek jest spowolniony.To suplementy do codziennego wzbogacania diety. Zostały opracowane naukowo w celu poprawiania stanu telomerów w komórkach. Wydłużenie życia telomerów pomaga opóźnić proces starzenia się.
FINITI™ zawiera opatentowane składniki odżywcze o udowodnionej zdolności wydłużania skróconych telomerów. 

RESERVE™

Przeciwutleniacze

RESERVE™ ™ zawiera resweratrol, "super" antyoksydant. Badania wskazują, że ten szczególny składnik przedłuża żywotność przez uaktywnienie uśpionego genu w DNA. Przez dziesiątki lat naukowcy wiedzieli o tym. W niektórych zagrażających życiu sytuacjach zdrowotnych gen jest "obudzony" i działa w celu przedłużenia życia. 

Chroni błony komórkowe przed zniszczeniami środowiskowymi i umacnia zdrowie komórek na przyszłość.

dodano: 14-10-2015
OPÓŹNIJ STARZENIE NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM KAŻDEGO DNIA I NOCY

UZYSKAJ ENERGIĘ NIEZBĘDNĄ RANO I ODPOCZYNEK, NA JAKI ZASŁUGUJESZ WIECZOREM

.  

AM & PM Essentials™ opiera się na modelu ograniczenia kalorii– jedynej metodzie naukowej, której wyniki kliniczne potwierdzają opóźnianie oznak procesu starzenia, zorientowanej ponadto na kluczowe procesy komórkowe związane ze starzeniem, takie jak utlenianie, glikacja, metylowanie i naturalna naprawa DNA. AM ESSENTIALS™ dostarcza trwałej energii w trakcie dnia i zwiększa sprawność umysłową, natomiast PM Essentials™ pomaga przygotować się na spokojny sen w nocy, tak aby ciało mogło skoncentrować się na pielęgnacji i odnowie komórek. Ta zbalansowana metoda w zakresie zdrowego starzenia dostarcza narzędzi niezbędnych do zwiększenia jakości życia od środka.

AM & PM ESSENTIALS™jest wyjątkowym suplementem diety stworzonym, aby pomóc osiągnąć optymalne zdrowie oraz spowolnić symptomy przedwczesnego starzenia.

AM & PM Essentials™, opracowany w celu zapewnienia wszystkich witamin i składników odżywczych niezbędnych dla ciała, zawiera synergistyczną mieszankę specjalnych składników przez cały czas pomagających utrzymać zdrowe biorytmy, wspierające najważniejsze procesy biologiczne i zwalczające oznaki starzenia. AM & PM Essentials™ jest rekomendowany przez znanego lekarza, dr Vincenta Giampapa, wiodącego eksperta w dziedzinie przeciwdziałania starzeniu; ponadto oparty jest na wielu latach badań klinicznych.

  • ZAWIERA SILNE WITAMINY, SKŁADNIKI ODŻYWCZE, EKSTRAKTY I PRZECIWUTLENIACZE POMAGAJĄCE CHRONIĆ KOMÓRKI PRZED ATAKIEM WOLNYCH RODNIKÓW
  • BADANIA WYKAZUJĄ REZULTATY ZALEDWIE PO 5-7 DNIACH STOSOWANIA, Z OGROMNĄ POPRAWĄ JAKOŚCI ŻYCIA I OGÓLNEGO SAMOPOCZUCIA W CIĄGU 12 TYGODNI
  • WSPIERA NATURALNĄ ODNOWĘ DNA KOMÓREK ORAZ ICH PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE
  • POMAGA REGULOWAĆ NATURALNY BIORYTM CIAŁA POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI ENERGII W TRAKCIE DNIA ORAZ ZAPEWNIENIE BARDZIEJ SPOKOJNEGO, NIEZAKŁÓCONEGO SNU
  • WZMACNIA WŁOSY I PAZNOKCIE
  • WSPIERA SYSTEM ODPORNOŚCIOWY
  • POMAGA ZACHOWAĆ ZDROWĄ SYLWETKĘ CIAŁA
dodano: 30-09-2015