Salon Ewa

BEAUTY & WELLNESS

Kompleksowe Pakiety Odchudzające

W maju miały premierę nowe Kompleksowe Pakiety Odchudzające.

Bazując na doświadczeniach, które doprowadziły nas i nasze klientki do sukcesu w odchudzaniu, wyszczuplaniu i dobrym samopoczuciu stworzyliśmy gotowe rozwiązania odpowiadające konkretnym potrzebom ciała. Pakiety Smukłe ciało, Bez cellulitu i Piękne ciało to efekt skojarzenia w jednym pakiecie kilku terapii dzięki czemu skuteczność działania wzrasta, a efekt pozostaje na dłużej.
więcej informacji 

dodano: 14-05-2012
Metamorfozy: Zgrane Duety - Matki i Córki

W pierwszym tygodniu marca intensywnie pracowaliśmy nad przemianami uczestniczek konkursu Zgrane Duety. Świetnie się przy tym bawiliśmy! Dziękujemy wszystkim Mamom i Córkom za zaufanie, współpracę i dobrą zabawę.

Za piękna zdjęcia dziękujemy Natali Podwyszyńskiej. Fotorelację można obejrzeć na naszym fanpagu na Facebook'u.

dodano: 31-03-2012
Liposukcja ultradźwiękowa w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem

Liposukcja ultradźwiękowa to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Zabieg usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z miejsc takich jak: uda, pośladki, brzuch, talia, ramiona i biodra.

Wyszczupla i modeluje sylwetkę, rozbija tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, ujędrnia i uelastycznia skórę. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, komfortowy, bezpieczny i skuteczny. Terapię rekomendujemy w serii 6-10 zabiegów. Więcej informacji.

dodano: 26-02-2012